Erbil Computer

2010 yılı haziran ayında kurulan şirketimiz büro makineleri alanında geniş bir yelpazede hizmet vermek amacı ile kuruldu. İlk yıllarda bölge ve çevre illerde faaliyet yürüten firmamız, 2012 yılında bölgedeki dijital matbaa alanındaki boşluğu doldurmak amacı ile bölgenin ilk dijital matbaasını faaliyete geçirmiştir. Dijital matbaanın bölgede yaygınlaşmasını ve aynı zamanda profesyonel dijital matbaa kurulumları gerçekleştirmiştir. 

2013 yılı sonrası büro makineleri alanında ırak pazarına ihracata başlayarak bölgede ciddi bir pazar yakalamıştır. Satış alanında verilen hizmete paralel olarak satışı yapılan ürünlerin servis ve destek hizmetlerinide kusursuz bir hizmet anlayışı ile sunarak, bölgede ciddi bir rekabet ve kaliteli hizmet anlayışı oturtmuştur.  

Kuruluşundan bugüne sürekli vizyon ve misyon ışığında hizmet veren firmamız gün geçtikçe ürün ve servis yelpazesini genişleterek yoluna devam etmiştir.  


Alanımızdaki  çözümleri size sunabilmek için ileri teknoloji cihazlar ve baskı sektörüne kattığımız yeniliklerle sektörümüzün öncü kuruluşuyuz. Doğayı seven marka yapımızla çevreye zarar vermeyecek şekilde geri dönüşümlü ürünler oluşturmaya çalışıyoruz. İş ortağı olarak gördüğümüz müşterilerimizin desteği ile hedeflediğimiz noktaya güvenli adımlarla tırmanıyor, zirveye çıkmanın keyfini iş ortaklarımızla paylaşıyoruz.